Зменшиться кількість рейсів за 2 напрямами, а також 3 потяги скасують. Це пояснюють невигідністю маршрутів, яка зумовлена карантинними обмеженнями.

До теми Скасовують приміські потяги: Укрзалізниця оголосила про зміни в областях червоної зони

Детальніше про зміни в розкладі

У зв'язку з низьким попитом на перевезення в період карантину, в Укрзалізниці вирішили скасувати кількість рейсів до Західної України.

Які рейси скасують

  • Від 13 квітня – № 29/30 Київ – Ужгород. У ньому курсувало 6 вагонів з 9 вагонів, однак на період 11 – 25 квітня розкупили тільки 2% квитків.
  • Від 13 квітня – № 5/6 Ужгород – Херсон. У ньому вже було 6 вагонів з 10. Від 11 по 25 квітня за квитками там мало їхати менш ніж 1% від можливої кількості пасажирів.
  • Від 14 квітня – № 243/244 Київ – Рахів. За напрямом вже курсували тільки 11 вагонів з 18. У них на цей самий період розкупили 7% квитків.

У яких потягів зменшиться кількість рейсів на тиждень

  • № 773/774 Київ – Шостка: три рази на тиждень, а раніше було 5 разів на тиждень. Будуть їхати з Києва та Шостки по 5, 6, 7 днях тижня.
  • № 781/782 Київ – Черкаси: три рази на тиждень, коли раніше було 5 разів на тиждень. Вони прямуватимуть із Києва та Черкас по 5, 6, 7 днях тижня.

Це також пояснюють економічною необґрунтованістю в умовах локдаунів. Крім цього, Укрзалізниця відновила курсування низки поїздів до Закарпатської області. Це зробили одразу після покращення епідеміологічної ситуації.

У якому випадку потяги відновлять

Укрзалізниця повідомляє, що моніторить пасажиропотік на щоденній основі. Компанія готова миттєво відновлювати рейси.

Це будуть робити, якщо помітять значне підвищення попиту на альтернативні маршрути цих напрямів. Також планують додавати поїзди до травневих свят та літнього туристичного сезону.

До теми Укрзалізниця відновила продаж квитків на Івано-Франківщину

Що робити, якщо ваш потяг скасований

У кожному напрямі є широкий вибір альтернативних рейсів. У випадку, якщо у списку скасованих був ваш потяг, то вам повернуть повну вартість квитка.

Тому можна забрати гроші та придбати інший квиток. Також у вас буде змога обрати інший вид транспорту, який вам підійде в цей момент.


Обмеження в різних зонах карантину / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу