Чим раніше пасажир купить квиток, тим дешевше він йому коштуватиме. Про це повідомив член правління Укрзалізниці Марчін Целеєвський в інтерв'ю "БізнесЦензор", зазначивши, що у них майже постійна ціна на квиток в усі дні.

Читайте також: Укрзалізниця підвищує зарплати: чому, коли і на скільки

"Ця ціна і ціноутворення не враховують потреби величезного пласту людей. І це неправильно. Таким підходом ми ніби зрівнюємо всіх людей в плані доходу, забуваючи про те, що для деяких людей наша ціна занадто висока, а деякі можуть платити більше. Що потрібно змінити? Ми хочемо продавати квитки, як у літаку", – сказавЦелеєвський.

Він пояснив, що в майбутньому УЗ хотіла б завчасно продавати квитки з найменшою ціною, а вже ближче до дати поїздки підвищувати вартість.

Це питання зараз у процесі розробки, зараз ми проводимо дослідження,
– заявив член правління.

Укрзалізниця збільшить вартість квитків на проїзд у своїх поїздах на 22%. Збільшення цін відбуватиметься поступово з березня 2020 року по січень 2021 року. Вартість квитків на пасажирські перевезення зростатиме з березня на 2% щомісяця.

ціна на поїзд квитки на поїзд укрзалізницяЯк дорожчатимуть квитки на потяги у 2020 році / інфографіка 24 каналу

Що ще зміниться в Укрзалізниці: плани Мінінфраструктури

  • Оновлять рухомий склад, а саме придбають 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів; укладуть угоди щодо 40 тепловозів та 200 електровозів;
  • електрифікують 110 кілометрів колії для пришвидшення руху потягів;
  • запустять нові маршрути – внутрішні та міжнародні;
  • замінять освітлення у вагонах, оновлять постільну білизну, вдосконалять систему прибирання у потягах.