Головне, щоб гості почувалися у безпеці, – Клименко

Ігор Клименко та Міхаель Бродський зустрілися 18 серпня. Вони наголосили на важливості співпраці для запобігання правопорушенням, зокрема, вчиненим на ґрунті нетерпимості.

До теми СБУ провела антитерористичні навчання в Умані напередодні Рош га-Шана

Клименко зазначив, що в Умань на святкування юдейського нового року приїдуть близько 50 тисяч хасидів.

Наше головне завдання, щоб гості почувалися у безпеці. У нас повна взаємодія з ізраїльськими поліцейськими, які разом із нами несуть службу в Умані. На всі події, які траплятимуться, ми будемо дуже швидко та своєчасно реагувати,
– запевнив глава поліції.

Наразі поліція у Черкаській області працює посилено.

Посол відзначив налагоджену роботу між поліцейськими України та Ізраїлю за досвідом попередніх років.

"Поліцейські Ізраїлю приїжджають сюди задля допомоги, проте ми розуміємо, що на вас покладається вся відповідальність. Завдяки вашій роботі та професіоналізму ми маємо змогу приїздити на святкування Рош га-Шана кожного року", – сказав Бродський.

Україна готується приймати хасидів: що відомо

  • Усі хасиди, які приїдуть в Україну, зобов'язані виконувати протиепідеміологічні норми: носити маски, дотримуватися дистанції тощо.
  • Щоб збільшити показники тестування хасидів, залучили волонтерів з України та Ізраїлю. Загалом до Умані привезуть 50 тисяч експрес-тестів
  • Центр громадського здоров'я виділив 19 тисяч антисептиків та 190 тисяч масок.
  • Служба безпеки України провела у Черкаській області антитерористичні навчання, аби оперативно реагувати на загрозу під час Рош га-Шана.