️Міністр оборони Рустем Умєров поговорив телефоном з міністром оборони США Ллойдом Остіном.Вони обговорили поточну ситуацію на фронті.

Дивіться також Шалені втрати зросли в кілька разів: яка ціна масштабного штурму Авдіївки для Росії

Росія втрачає солдат під Авдіївкою

Міністр оборони України розповів своєму американському колезі про втрати країни-агресорки на одному із найскладніших напрямків фронту.

Повідомив втрати ворога у районі Авдіївки станом на цю хвилину – приблизно 4 тисячі солдатів,
– сказав Умєров.

Втрати Росії під Авдіївкою оцінюють по-різному. Зокрема, у британській розвідці повідомляли, що на цьому напрямку країна-агресорка залучила приблизно 8 бригад, які зазнали суттєвих втрат. Саме на цьому напрямку наші захисники знищили рекордну кількість окупантів за добу: 1380 ворожих солдатів.

Крім цього, він подякував за підтримку України. Зокрема, за постачання зброї та артилерійських боєприпасів.

Росія намагається оточити Авдіївку

  • Протягом 27 жовтня, противник намагався вести штурмові дії районі Степового, Авдіївки, Первомайського Донецької області. Там Силам оборони вдалося відбити 15 атак ворога.
  • Офіцер окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка Сергій Цехоцький розповів, що ситуація на Авдіївському напрямку за тиждень практично не змінилась. За його словами, росіяни роблять спроби штурмів малими групами. Водночас офіцер зауважив, що погода сприяє нам.
  • Цехоцький вважає, що бої за Авдіївку триватимуть поки ворога там не "перемолотять".