Рішення ухвалили 17 квітня на позачерговій сесії Тернопільської міської ради. Нагадаємо, що нещодавно у Рівному також припинили право користування земельними ділянками для УПЦ МП.

До теми Московський патріархат – на вихід: у Хмельницькому та Кам'янці-Подільському історичні рішення

Історичне рішення у Тернополі

Так, депутати підтримали рішення про припинення управлінню Тернопільської єпархії УПЦ МП права користування земельною ділянкою, що розташована на ділянці вулиці Євгена Коновальця, 1.

Як розповів мер Сергій Надал, на підставі звернень відбулося засідання погоджувальної ради, де були запрошені керівники фракцій і депутатських груп Тернопільської міськради. Під час обговорення ухвалили рішення про необхідність скликати позачергову сесію і приймати рішення про позбавлення права користування земельною ділянкою.

Дякую депутатам міськради, які підтримали це питання. Від сьогодні земельна ділянка вилучена у єпархії УПЦ МП. Московській церкві не місце у Тернополі!
– наголосив міський голова.

Де розташована церква УПЦ МП, якій заборонили користуватися землею: карта

Інші подібні рішення в Україні

Нагадаємо, що Верховна Рада зареєструвала проєкт звернення до уряду. В документі мовиться про розірвання з УПЦ МП оренди щодо споруд Почаївської Успенської лаври.