Про це в ефірі 24 Каналу заявив політолог Володимир Фесенко. Він додав, що Росія дійде навіть до ООН, у своїх спробах зберегти вплив на Лавру.

Дивіться також Цей день настав: УПЦ МП має залишити Києво-Печерську лавру – що там відбувається

Ворог посилить ІПСО

Політолог каже, що найближчим часом варто очікувати нову хвилю російських пропагандистських інформаційних операцій. Ворог намагатиметься вплинути на українське суспільство через інтернет та соціальні мережі. Це також працюватиме й на міжнародну аудиторію, мовляв, в Україні відбуваються утиски релігійних громад, заборона окремих конфесій, утиски свободи віросповідання.

Смішно це чути від країни, яка, фактично, вже стала тоталітарним режимом, де придушується будь-який опозиційний рух,
– зазначив Фесенко.

Росія звернеться до ООН

За його словами, Росія намагатиметься тиснути на Україну через ООН, зокрема – Комітет з прав людини. Тут у росіян є широка мережа агентури, але, на думку Фесенка, їм не вдасться досягнути результату.

"В умовах російської агресії, для всіх є зрозумілим те, що Україна має право на захист і дотримання стандартів національної безпеки. Щодо виселення УПЦ МП з Лаври, то тут все відбувається в рамках чинного законодавства: договір оренди припинено", – зазначив Фесенко.

УПЦ МП виселяють з Києво-Печерської Лаври: головне

  • Сьогодні, 29 березня, представники УПЦ МП мають покинути територію Києво-Печерської лаври. Державний заповідник розірвав договір оренди з московською церквою через неодноразові порушення його умов.
  • Управління Верховного комісара ООН з прав людини зробило заяву про "дискримінаційний характер" обшуків українських правоохоронців у священнослужителів УПЦ МП.
  • В українському МЗС відреагували та зазначили, що Україна – демократична держава, в якій гарантується свобода віросповідання, але це не дає право займатись підривною діяльністю в умовах війни.