Розпочалав ураган Сабіна (він же – Забіне) вирувати в Німеччині вночі проти 10 лютого. Триватимуть тут складні погодні умови тут до 11 числа, здебільшого у південних районах країни, пишуть німецькі ЗМІ.

Важливо! Ураган Кіара накрив Європу: загинули шість людей

Станом на вечір 10 лютого ураган пройшовся всією територією ФРН – від північного морського узбережжя до Баварії. Внаслідок негоди впали дерева, також зруйновано будинки, а машини, що були припаркованими надворі зазнали пошкоджень.

Якого лиха завдав ураган Сабіна Німеччині

Вже відомо і про перших потерпілих внаслідок Сабіни. Зокрема, в землі Саар двоє людей отримали серйозні поранення від дерева, що впало. А у Франкфурті-на-Майні будівельний кран впав на собор і пошкодив його дах. Водночас у Падерборні відламана вітром гілка серйозно поранила 16-річного підлітка.

Дивіться відео наслідків урагану Сабіна в Німеччині

Крім того, уранці 10 лютого не працювала залізниця, а в декількох федеральних землях також зупинили взагалі все пасажирське сполучення. Частину рейсів в німецьких аеропортах теж було скасовано. Автостради закрито в Північному Рейні-Вестфалії та Нижній Саксонії. Також у країні закрито багато шкіл.

Ураган Сабіна вирує в Німеччині: відео

Негода також дісталася й території Польщі. Тут найбільше постраждало Підкарпатське воєводство.


Карта сили вітру на території Європи