У коментарі 24 Каналу речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що росіяни зазнали трьох пошкоджень на двох суднах протягом двох діб. "Павел Державін", який було пошкоджено, іде в бік Новоросійська.

Дивіться також Україна атакувала кораблі "Буян" та "Павел Державін" завдяки експериментальному озброєнню

Подробиці від Плетенчука

Протягом двох діб патрульний корабель "Павел Державін" отримав два пошкодження. Після цього він залишив ділянку моря, де це сталося, на траверсі Севастополя, і рухається в бік Новоросійської бази Чорноморського флоту. Що стосується другого випадку – у п'ятницю 13-го сталося пошкодження буксиру "Ніколай Муру",
– повідомив речник ВМС.

Пошкодженого "Ніколая Муру" відбуксували в гавань. Характер пошкоджень суден уточнюють, а от щодо обставин, тобто в який спосіб пошкодили кораблі, Військово-морські сили не надають інформації. Там підкреслюють: лише за дві доби сталося три пошкодження на двох одиницях – на кораблі "Павел Державін" і на буксирі "Ніколай Муру".

В ефірі телемарафону Плетенчук розказав, що росіяни змінюють тактику в Чорному морі. Вони розосереджують свої кораблі, переводячи їх в інші порти (окрім Севастополя) – у Новоросійськ, Феодосію, Керч. Але їм не вистачає причалів, тому деякі судна відправили назад у Севастополь – десантні катери "Серна" та кілька буксирів. За словами речника ВМС, окупантам ці судна "не так шкода".

"Павел Державін" трохи засумував разом із буксиром "Ніколай Муру". Лише з другого разу "Павел Державін" зрозумів, що пора вшиватися із нашого Севастополя", – пожартував Плетенчук.

Дивіться також Виникли величезні проблеми: чи можуть підбиті кораблі Росії запускати ракети

Що відомо про корабель "Павел Державін"