Президент України наголосив, що Росія лише вбиває, руйнує та бреше, передає 24 канал. І робить вона це як у будні дні, так і на великі свята, зокрема, Великдень.

Читайте також Росія привітала нас з Великоднем ракетними ударами, – Зеленський звернувся до українців

Росія прикривається християнством, але не має до нього стосунку

Вбивати дітей, руйнувати життя, покривати цинічною й тотальною брехнею зроблене проти мирних міст – усе, що робить Росія на території України, – це точно не християнство. Це те, чому протистояв Христос,
– наголосив Зеленський.

Він додав, що ті, хто відмовилися відкрити гуманітарні коридори з Маріуполя, – не християни. Як і ті, хто в окупованих районах знімав пропагандистські репортажі. У них показували роздачу буцімто "гуманітарних" великодніх наборів. Але всі українці знають, що до 24 лютого наші земляки мали можливість святкувати Великдень вільно. Святкувати його у будь-якому храмі та без цих "гуманітарних" наборів.

Дивіться ранкове звернення Зеленського за 25 квітня:

Володимир Зеленський підкреслив, що запровадження в захоплених районах Херсонської та Запорізької областей жорсткого окупаційного режиму – теж не християнство. Як і тримання людей у заручниках і катування. Те ж стосується погроз смертю тим, хто прагнув покинути окуповані території.

Президент наголосив на тому, що Росія привітала Україну з Великоднем ракетними ударами. Від них, зазначимо, за минулу добу загинуло двоє дітей.

Варте уваги – Зеленський зустрівся з Блінкеном і Остіном: дивіться відео