Росія атакувала Україну 21 ударним дроном та 3 ракетами. Усі цілі знищили сили української протиповітряної оборони.

Дивіться також Глибокі підземні бункери: як росіяни змогли збудувати серйозні укріплення на фронті

Під ударом два основні напрямки

Ворог запустив повітряні цілі з напрямку Приморсько-Ахтарська Росії та керованими авіаційними ракетами Х-59 з повітряного простору окупованої Херсонщини.

До відбиття повітряного нападу залучено винищувачі зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України,
– мовиться в повідомленні.

Основний напрямок удару безпілотників – Хмельницька область, ракет – Південь країни.

Ворожі ударні БпЛА знищили в межах Одеської, Дніпропетровської, Київської, Херсонської, Запорізької та Хмельницької областей. Також знищено дві керовані авіаційні ракети на Миколаївщині. Третя теж не досягла бажаної цілі.

Ігнат розповів деталі роботи сил ППО

  • Повітряні сили ЗСУ роблять все можливе й неможливе для того, щоб зберегти життя українців. Як зазначив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, якщо є можливість, то інколи 80% дронів знищують мобільні групи ППО. Для цього мобільні групи повинні бути в потрібний час у потрібному місці.
  • Під час наймасштабнішої нічної атаки, коли 74 з 75 "Шахедів" було знищено, командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук відзначив мобільні вогневі групи, адже з такої великої кількості ворожих цілей вони знищили майже 40% дронів.
  • Україна повинна збільшувати кількість мобільних вогневих груп, щоб раціональніше використовувати наявне озброєння. Ефективно працюють зенітні установки Gepard та їх аналоги.