Волонтер Юрій Мисягін розповів, що військові провели операцію вранці 17 травня. Ключову роль відіграли дані розвідки щодо точного часу та місця ротації підрозділів противника в районі Первомайська.

Читайте також: Бійці "Азова" розгромили техніку і позицію бойовиків на Донбасі: потужне відео

Противник був абсолютно розслаблений, вся колісна і гусенична військова техніка стояла практично скопом в одному місці – саме в цей момент почалася бойова операція і прийшла небесна кара. Кара за все ті недавні обстріли мирних селищ і тилів,
– зауважив волонтер.

За його словами, українські військові діяли швидко і дуже точно.

"По черзі, спочатку з одного місця відпрацювали – швидко відійшли, потім з іншого відпрацювали – також швидко відійшли, потім з третього все те ж саме. Невідома "Третя сила" невідомим калібром протягом 35 хвилин по черзі працювала з різних місць, знищила, пошкодила і вивела з ладу: КАМАЗ; УРАЛ; МТЛБ (плавучий бронетранспортер, – 24 канал) – 2 штуки; МТЛБ з ЗУ – 2 штуки; Автотранспорт (Таблетки, УАЗи) – 15 автомобілів", – розповів Мисягін.

Втрати окупантів наразі з'ясовуються. Але за даними розвідки, у районі Первомайська після успішної операції кілька годин працювали швидкі, які забирали поранених бойовиків. Через це навіть була перекрита частина вулиць міста.

"Несподівана і правильно проведена операція "Третьою силою", дала можливість завдати великої шкоди противнику і його деморалізувати", – підсумував волонтер.