Російська група хакерів почала створювати новини з погрозами та образами у бік президента Володимира Зеленського та відправляти читачам відповідні "пуш-повідомлення".

Дивіться також Держспецзв’язку попередила про новий комп’ютерний вірус від хакерів UAC-0006

Сайт 24 Каналу зазнав хакерської атаки

Сьогодні ворог підло кібератакував сайт 24 Каналу. Ми відбили атаку й оперативно визначили "дірку" через яку пролізли окупанти. Атака відбулася саме напередодні публікації нашого великого розслідування про високопоставленого офіцера ГРУ Росії. Публікація нашого матеріалу була запланована наступного тижня, однак враховуючи всі обставини вважаємо, що оприлюднити текстову версію важливо сьогодні. Її читайте о 18:00 на головній сторінці сайту.

Головна редакторка сайту 24 Каналу, коментуючи атаку, сказала, що росіянам дуже не подобається те, що ми робимо. І ми не зупинимось.

Росіянам дуже не подобається те, що ми робимо. Про це свідчать як фейки ФСБ із використанням нібито "скрінів" із сайту 24 Каналу, так і спроби хакерських атак. Жодні атаки не зупинять нас. Сайт відновив роботу. Росіяни традиційно зробили від'ємний наступ. Не зупиняємося і прямуємо до перемоги,
– наголосила Анастасія Зазуляк.

Генеральний директор 24 Каналу Роман Андрейко відзначив, що ми вже неодноразово відбивали атаки росіян і анонсував, що незабаром на сайті та в ефірі вийдуть гучні розслідування про російських чиновників.

Ми відбили атаку і визначили вектор атаки! Ворог більше не пройде, а їх зухвалі попередження — пусте бахвальство,
– наголосив Андрейко.

Зауважимо, сьогодні на сайті 24 Каналу вийде текстове розслідування, наступного тижня – в ефірі 24 Каналу вийде фільм про високопоставленого офіцера ГРУ Росії. Він – фахівець по Близькому Сходу і країнах Африки, де після втручання росіян почалися державні перевороти і вбивства невинних людей. Слідкуйте за нашими оновленнями.

Росіяни регулярно атакують сайт 24 Каналу

Від початку війни 24 канал неодноразово публікував новини, які підривають політику Кремля. Тут можна згадати як наші ексклюзиви про рух спротиву на окупованих територіях, так і матеріали про те, що Росія вже починає розпадатися на частини. Крім того, 24 канал постійно проводить збори щодо забезпечення наших військових на фронті – зараз ми збираємо на монокуляри нічного бачення для 24 бригади.

Тож через таку редакційну політику 24 канал неодноразово потрапляв під атаки російських хакерів. До прикладу, на початку лютого окупанти намагалися зламати наш ефір і запустити туди російську ІПСО.

Але, попри все, ми витримали всі атаки противника та продовжуємо вас тішити оперативними та об’єктивними новинами.