Там запустили російську ІПСО. Зокрема, хакери показували фейкове звернення Володимира Зеленського. Про це повідомляє 24 Канал.

До теми Українські хакери зламали брифінг МЗС Росії з кібербезпеки і заспівали гімн, – ЗМІ

Втім, плани росіян вчергове провалилися. Команді 24 Каналу вдалося швидко відновити мовлення.

Росіяни запустили ІПСО в ефірі 24 Каналу / Фото 24 Каналу

Детальніше про напад

Повідомляють, що нападу зазнала супутникова станція, яка передає сигнал 24 Каналу на борт супутника AMOS. На жаль, цей сигнал досі отримують для подальшого розповсюдження деякі оператори кабельного телебачення, тому і в їхніх пакетах було видно наслідки цієї атаки.

Варто зазначити, що це лише один із супутників, що транслюють сигнал нашого каналу. Всі інші канали доставки сигналу – MEGOGO, KyivStarTV та інші ОТТ провайдери, більшість операторів кабельного телебачення та сигнал на супутнику ASTRA, а також інтернет канали передачі – стабільно працюють.

Термінове звернення 24 Каналу після атаки хакерів: дивіться відео

24 Канал вже був під атаками хакерів

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 Канал неодноразово піддавався нищівним атакам хакерів ворога.

Цифри, які згодом показували західним консультантам, експертам з безпеки у сфері ІТ, вражали. Ми витримували такі масовані атаки противника, які наше обладнання і системи захисту ІТ не мали б витримати.

Ми витримали, вистояли та продовжуємо впевнено показувати правду світу.

Інші операції російських хакерів