За даними Геологічної служби США, землетрус магнітудою 6,4 стався о 5:54 ранку за київським часом. Епіцентр поштовхів залягав на глибині близько 10 кілометрів від столиці Тірани. Про це повідомляє Euronews Albania.

Важливо: В Албанії знову стався потужний землетрус: фото

Влада албанського міста Дуррес підтвердила, що пожежники і військові допомагали розбирати завали у місті і сусідньому селі Тумана.


Епіцентр землетрусу в Албанії / карта

Рятувальники знайшли під завалами будинку у селі Тумане поблизу міста Дуррес тіла матері і сина, які під час землетрусу сховалися під столом, але опинилися в пастці після обвалу будинку. Тіла ще двох чоловіків були виявлені під руїнами готелю у місті Дуррес.

Рятувальники розбирали завали у Дуррес і Тумане, які найбільше постраждали від землетрусу.

албанія землетрус рятувальники
Під завалами будинків продовжують шукати людей/ Фото: Top-Channel

албанія землетрус жертви рятувальники
Рятувальна операція триває/ Фото: Top-Channel

Наслідки землетрусу

Прем'єр-міністр Албанії Еді Рама заявив, що за попередніми даними, понад 1465 будівель у столиці Тирані та близько 900 у сусідньому Дурресі були серйозно пошкоджені.

Близько 2000 людей отримали травми, одна жінка досі залишається в комі. Ще принаймні 4000 людей залишилися без даху над головою. Окрім того, 2500 людей із пошкоджених будинків розселили в готелях. Решта доставлена до сусіднього Косова та або переїхала до східних районів Албанії.

Знову: В Албанії стався третій потужний землетрус за тиждень

Загалом ще щонайменше, 23 людини були врятовані в албанському місті Дуррес з-під уламків будівель, зруйнованих сильним землетрусом. О 9:18 за місцевим часом у зруйнованому 6-поверховому будинку врятували літнього чоловіка.

Один із користувачів твітеру також опублікував відео з порятунком з-під уламків 10-річного хлопчика.

У той же час, посол Туреччини в Албанії заявив про порятунок з-під уламків готелю групи з приблизно 20 громадян Туреччини.

Дивіться відео наслідків потужного землетрусу в Албанії: