Вони вимагають від державного обвинувача жорстких дій по відношенню до бойовиків.

До теми: Чому на волю виходять терористи, які допомагали російським окупантам – обстріли в Маріуполі

Адже напередодні прокуратура виступила з клопотанням звільнити представника розвідувальної групи бойовиків Олександра Ігнатишина.

Активіст Денис Овчаров наголосив: не можна позбавляти карної відповідальності тих, хто зрадив Україну. Вони повинні повністю відповісти за свої дії.

Протести під прокуратурою Маріуполя
Активісти обурені рішенням випустити на волю затриманих сепаратистів

Протестувальники звинувачували прокурора в упередженності. Адже сам бойовик та обвинувач – колишні мешканці окупованої Макіївки. Через кілька хвилин активістів впустили всередину.

"Чинним Кримінальним кодексом України передбачено таку підставу як можливість звільнення особи від кримінальної відповідальності", – прокоментувала Марина Лук'янченко, прокурор.


Олександр Ігнатишин

За даними слідства, Ігнатишин був членом незаконного збройного формування "Грім", яке дислокувалося в окупованому Харцизьку і було одним із перших, створених російськими спецслужбами.

Людина, яка зі зброєю була проти нашої держави. Він каже, що не вбивав. Вони вірять його словам. Ну, так може будь-який вбивця сказати. От що нас заїло,
– зазначив Микола Стрепоченко, ветеран АТО.

Розгляд клопотання про звільнення Ігнатишина від кримінальної відповідальності продовжиться у Добропільскому районному суді у понеділок, 23 вересня. Якщо Феміда задовільнить рішення прокуратури, колишнього учасника збройних формувань відпустять в залі суду.

Зазначимо, що днями в Маріуполі у своїй квартирі вбили бойовика Романа Джумаєва, якого суд випустив із СІЗО. Його звинувачували за аналогічною статтею, що й Ігнатишина.