Про це мовиться у заяві правління "Ощадбанку" у відповідь на інформацію про обшуки в фінустанові детективами НАБУ.

Зазначимо, напередодні стало відомо, що суд дозволив працівникам НАБУ провести в "Ощадбанку" виїмку документів "за фактом незаконних дій посадовими особами банку у зв’язку із списанням коштів на користь бюджету".

Всі кошти за спецконфіскацією містяться на рахунках Держказначейства. Будь-які звинувачення в "незаконному списанні" не мають жодних підстав. "Ощадбанк" діяв у чіткій і безумовній відповідності до вимог чинного законодавства,
– мовиться у повідомленні державної фінансової установи.

Читайте також: "На старті наступного року" Луценко планує конфіскувати ще 5 мільярдів Януковича

У банку наголосили, що в межах законодавства України вирок суду, що набув чинності, є обов'язковим і підлягає безумовному виконанню на всій території України, а спецконфіскація – це повернення активів у власність держави, що і було зроблено.

"Інформація про перерахування коштів на рахунки Держказначейства підтверджена. Відповідні документи є в розпорядженні всіх зацікавлених державних органів та розміщені на сайті Генеральної прокуратури України", – відзначається в заяві.

Нагадаємо, у квітні 2016 року до бюджету України було конфісковано 1,5 мільярдів доларів оточення Віктора Януковича. А 22 вересня 2017 року було проведено спецконфіскацію 200 мільйонів доларів Януковича та оточення.