Вони вимагають обмін утримуваними особами між Росією й Україною. Про це проекту "Радіо Свобода "Крим.Реалії" повідомив один із громадських активістів Костянтин Котов.

Читайте також: Росіяни у Москві протестували через арешти українців: фото

Активісти вийшли до станції метро "Арбатська", вони тримали в руках плакати з написами: "Ні – війні з Україною", "Обмін всіх на всіх! Свободу Олегу!".

Після того, як акція почалась, за словами Костянтина, до нього підійшли співробітники російської поліції, щоб перевірити документи.

Вони перевірили у мене паспорт, переконалися, що я громадянин Росії. Хотіли ще реєстрацію, але я не показав. Довго сперечалися, я їх переконував, що реєстрацію перевіряти вони не мають права. Врешті-решт вони пішли,
– розповів активіст.

акції за сенцова в росії
Поліція вирішила перевірити документи активіста

Скільки політичних в'язнів утримує Росія?Як підрахувала Вашингтонська юридична компанія Perseus Stategies, понад 230 людей незаконно перебувають у заручниках в тюрмах Росії. Російська влада переслідує як опозиційних політиків та громадських активістів, так і представників релігійних та національних меншин, ЛГБТ-активіств, а також громадян України та проукраїнських активістів.