Про це повідомляє прес-служба відомства.

Читайте також: Угорщина відзначилася заявою про законність подвійного громадянства в Україні

У Міністерстві відкинули всі звинувачення на адресу Сійярто і назвали їх безпідставними.

Міністра закордонних справ Угорщини не вийде залякати, а закарпатські угорці можуть і надалі розраховувати на Петера Сійярто і його безумовну та рішучу підтримку,
– йдеться в заяві.

У відомстві пов'язали внесення до бази "Миротворця" із критикою президента Петра Порошенка, а сам сайт назвав екстремістським.

"Служба безпеки міністра закордонних справ поінформована про включення пана Сійярто до списку на екстремістському українському веб-сайті, необхідні заходи вжиті", – зазначив речник.

Також додали, що глава МЗС Угорщини підтримує всі свої попередні вимоги.

Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як стало відомо, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, у мережі з'явилось відео, як в угорському консульстві у місті Берегово місцеві отримують громадянство сусідньої держави та присягають на вірність їй. Згодом у ЗМІ з'явилась інформація, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів, а на відео зафіксовано лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини.

У підсумку генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що особи, щодо яких буде встановлено факт подвійного громадянства, будуть позбавленими громадянства України. А прокуратура Закарпатської області відкрила кримінальне провадження за фактом видачі українцям у Берегово угорських паспортів.

29 вересня Сійярто опинився у розділі "Чистилище" сайту "Миротворець". Відправили політика туди через "замах на сувернітет та територіальну цілісність України".

Що таке "Миротворець"?Це – неурядова організація, яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Ресурс складає і публікує у відкритому доступі базу, де вказані персональні дані людей, які вважаються сепаратистами або ж "агентами Кремля".