Про це чиновник розповів у ефірі телеканалу "112. Україна".

Читайте також: Скандал з угорськими паспортами: на Закарпатті виявили 39 осіб з подвійним громадянством

"Хто виклав відео? Це чинний прикордонник нашої прикордонної служби, який складав присягу та це все записав. З якою метою він це виклав? Хай з ним розбирається Державна прикордонна служба та їхня служба внутрішньої безпеки", – зауважив Москаль.

Водночас він підкреслив, що не знає, чи було зроблено це навмисно як певна спецоперація, або це була власна ініціатива прикордонника.

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що на Закарпатті українцям роздають угорські паспорти. Зокрема, з'явилось відео, як в угорському консульстві у Берегові місцеві отримують громадянство сусідньої держави та присягають на вірність їй.

У Службі безпеки України, зі свого боку, заявили, що загрозливі тенденції на Закарпатті спостерігають вже давно, щоправда українське законодавство не передбачає кримінальної відповідальності за подвійне громадянство.

Згодом ЗМІ сповістили, що у Берегові українцям насправді не видавали угорських паспортів. На скандальному відео зафіксований лише один із етапів для отримання громадянства Угорщини.