Пряма трансляція на
Останні випуски

В Україні треба рятувати не російську, а українську мову, – народний артист Росії

Володимир Назаров
Володимир Назаров / Соцмережі

Режисер і актор Володимир Назаров, який також є народним артистом Росії, вважає, що в Україні ніхто російську мову не забороняє, щоправда тут люди влаштовують протести, але не більше. Причина таких кроків з боку українців, за його словами, полягає у стані війни між Києвом і Москвою.

Таку думку він висловив у коментарі ресурсу "Собеседник".

Читайте також: Путін здійснив крок щодо України, якого сам не очікував, – народний артист Росії

"В Україні немає такого поняття "не дають". Вам ніхто не може що-небудь заборонити. Просто є доконаний факт: сьогодні Україна та Росія перебувають у стані війни. І режисери або актори відчувають потребу підтримати свою батьківщину таким шляхом. Але ніхто нічого не забороняє", – підкреслив митець.

За його словами, в Україні можна з плакатом прийти до театру, де грають п'єсу російською мовою, заперечувати, але ні в кого немає права забороняти щось і порушувати закон.

"Кидати пляшку, обливати когось зеленкою або сечею, як це роблять зараз в Росії. Або ж, як чиновник якийсь, щось заборонити. Актор або режисер просто тебе пошле", – зауважив Назаров.

Крім того, він прокоментував ситуацію з українською та російською мовами в Україні.

"Знав українську мову ще до переїзду сюди у 2016 році, бо не вмію говорити суржиком. Пропагандони в Москві кажуть: "Треба рятувати російську мову в Україні". Маячня! Треба рятувати українську мову", – наголосив артист.

Хто такий Володимир Назаров? Актор, композитор і режисер, має звання народного артиста Росії. Народився він у Дніпропетровській області, однак значну частину життя прожив у Росії. Після початку агресії Кремля повернувся на Батьківщину та оселився в Києві, щоправда у Росії його позбавили театру.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі