Валерій Тихановський був командиром мінометної батареї. Саме він заряджав цей горе-міномет, який забрав три життя. Пройшов важкі етапи бойових дій на Донеччині.

Читайте також: З'явилась нова інформація про стан поранених унаслідок вибуху міномета "Молот"

Попрощалися і з Дмитром Власовим. Хлопець нещодавно закінчив університет і вступив до лав Збройних Сил України. Побратими, які стали очевидцями того страшного вибуху кажуть, що шансів вижити в хлопців не було, адже міномет вибухнув одразу після того, як його зарядили. 10 липня Дмитрові мало б виповнитися 22 роки.

Самі приємні спогади. Чому? Тому що людина була дуже розумна, грамотна. Знав дуже добре комп'ютерну справу. Йому кажуть, сідай і працюй з документами, але він відмовлявся,
– сказав комбат 15 окремої механізованої бригади ЗСУ Олександр Паламарчук.

Тим часом у місті планують встановити пам’ятні дошки загиблим бійцям і допомагати їх сім'ям.

10 липня у місті Перечин на Закарпатті будуть прощатися із ще одним загиблим – Юрієм Пишкарем. Він був професійним вояком.

Його пам'ятаю дуже добре. Він прийшов до мене з проханням призватися. Я не розумів чому. Він пояснив — досить вже ховатися, треба захищати державу,
– згадав Олександр Паламарчук.

У середу 11 липня у Парламенті спеціально скликають комітет з Нацбезпеки. Говоритимуть про трагічний випадок на Рівненському полігоні через який загинуло троє бійців.

Нагадаємо, у п'ятницю вранці, 6 липня, на Рівненському загальновійськовому полігоні під час бригадних тактичних навчань з бойовою стрільбою пролунав вибух, через який загинули троє військовослужбовців.