Журналіст-розслідувач Христо Грозєв, якого Росія оголосила в розшук, поширив відео звернення найманців. Окупанти на відео вилаялися на Герасимова.

До речі Альянс Пригожина і Суровікіна: Буданов пояснив, чому вагнерівці принципово вчепилися за Бахмут

Найманцям бракує боєприпасів

Найманці назвали Герасимова "пі**ром" і "чортом йоб**им", жаліючись, що в них немає чим воювати. Вони скаржаться, що на фронті за них гинуть товариші, "а ми тут сидимо не допомагаємо".

Окупанти наївно кажуть, що хочуть всіх перемогти й піб Бахмутом воюють проти всієї української армії. Найманці ставлять риторичне запитання, де Герасимов і просять нарешті допомогти.

Вагнерівці звернулися до Герасимова (Увага, на відео нецензурна лексика 18+)

Російська пропаганда заявила з посиланням на російський генштаб, що за цим відео нібито стоять "українські націоналісти", які хочуть дискредитувати військове керівництво Росії.

Пригожин спростував причетність українців

Засновник ПВК "Вагнера" Євгєній Пригожин фактично підтримав випад своїх найманців на Герасимова. Це вкотре підтверджує розкол у російські армії.

Пригожин спростував інформацію російських пропагандистів, мовляв, на відео "українські націоналісти". Крім того, він переказав повідомлення від найманців.

"Що стосується проблем, які, на жаль, виникають на кожному кроці, їх вирішуватимемо, і змусимо вирішити. Націоналістів на тому гучному відео немає. І окремо хлопці просили передати, що коли сидиш у теплому кабінеті, то проблеми передової погано чути… Хочеться, щоб усі ворушилися, і хоч якось замислювалися, як їм там, на передовій", – сказав Пригожин.

ПВК "Вагнера" кинула воювати проти України 40 тисяч зеків

  • Координатор Ради національної безпеки США з питань стратегічних комунікацій Джон Кірбі повідомив, що наразі проти українців воює приблизно 50 тисяч вагнерівців.
  • За оцінками американської сторони, лише 10 тисяч з них є "контрактниками", а решта 40 тисяч – російські ув'язнені.
  • Засновник ПВК "Вагнера" Пригожин і пов'язані з ним особи вербують засуджених у російських в'язницях для участі у бойових діях в Україні, оскільки інші шляхи вербування не є успішними.
  • За оцінками Білого дому, Пригожин витрачає понад 100 мільйонів рублів на місяць на фінансування операцій ПВК "Вагнера" в Україні, а його "приватна армія" воює разом з російськими військами.