Зокрема, згадав і про жахливу загибель 4 людей із однієї сім'ї. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на вечірнє звернення президента за цей день.

Ця трагедія Десятки тіл у дворі, – ДСНС показала моторошні фото наслідків російських ударів

Кількість загиблих продовжує зростати

Станом на момент запису звернення в Одеській області ще тривав розбір завалів після російського ракетного удару. Президент наголосив, що по звичайному житловому будинку в Сергіївці прилетіли три ракети. У звичайній 9-поверхівці не було жодної зброї, військової техніки чи боєприпасів.

"Це був простий будинок, близько 160 людей. У ньому проживали звичайні люди, цивільні. Зруйнована цим ударом також і база відпочинку – абсолютно типовий об’єкт для приморської території", – підкреслив очільник України. Водночас пропагандисти вкотре розповідають, що нібито били по військових об'єктах.

Це свідомий, цілеспрямований російський терор, а не якісь там помилки чи випадкове влучання ракет. Вбиті чотири людини з однієї родини... Убитий хлопець, 12 років, звали Дмитро... На цей час усього в списку загиблих – 21 людина, близько 40 – поранені,
– сказав глава держави.

Президент додав, що, на жаль, цифри змінювались і змінюються увесь день, тому кількість загиблих зростає.

Головне про атаку на Одещину

На початку доби російські війська запустили ракети по селищу Сергіївка, де влучили в багатоповерхівку та по базі відпочинку в Білгород-Дністровському районі. На місце одразу прибули рятувальники, які почали розбирати завали. Під завалами однієї з баз відпочинку опинилися діти, які приїхали, щоб бодай трішки забути про війну.

Звернення Володимира Зеленського за 1 липня: дивіться відео