Зокрема, Антоненко просить про доступ адвокатів до його особової справи в ІТТ. Про це мовиться у фейсбук-спільноті Free Riff. До допису прикріплена фотографія відповідного листа Антоненка.

Дивіться також: Адвокати Дугарь мають нові докази невинуватості своєї підзахисної

Він адресований слідчому Бирку. Антоненко пише, що той викривив його свідчення та використав проти нього.

Ви приховуєте від нас докази моєї невинуватості. Будь-яка співпраця зі слідством можлива лише після усунення порушень закону з Вашого боку, в тому числі надання адвокатам можливості ознайомитись з документами, експертизами, а також офіційного експертного вимірювання мого зросту. До того моменту я відмовляюсь відповідати на будь-які питання на підставі статті 63 Конституції України,
– зазначає він.

Зауважимо, що 31 січня правоохоронці заявили, що можуть спростувати алібі Антоненка. Товариш і свідок ветерана АТО Олексій Єрмолаєв начебто помилився у своїх показах. Він сказав, що Антоненко ночував у нього в ніч перед убивством Шеремета. Однак тепер розуміє, що міг переплутати дати.

У чому саме підозрюють Антоненка:

За версією слідства, у ніч перед вбивством Шеремета Антоненко разом з Кузьменко закладали вибухівку під авто журналіста. Окрім того, він нібито відповідав за організацію злочину.


Кого ще підозрюють у вбивстві Шеремета/ інфографіка 24 каналу

Що відомо про вбивство Павла Шеремета?Його автомобіль вибухнув 20 липня 2016 року в Києві. На жаль, журналіст загинув на місці. Слідство після кількарічного розслідування справи відкинуло всі версії скоєння злочину, окрім "вбивства з метою дестабілізації ситуації у країні шляхом ліквідації відомої особи".