Знищити військову техніку загарбників вдалося в районі Рубіжного. "Подякувати" за дані щодо неї можна російським пропагандистам, які вкотре довели, що до журналістики їм далеко.

Зверніть увагу ЗСУ знищили російську автоматизовану станцію перешкод Р-330Ж "Житель"

Геолокацію САУ злили пропагандисти

САУ 2С4 "Тюльпан" окупантів "накрили" завдяки зливу її геолокації російськими пропагандистами. Таку подію вдалося зафіксувати на відео.

Зрештою це перше документальне підтвердження знищення САУ відповідного класу не лише у російсько-українській війні, а взагалі у сучасній історії.


Російська САУ до та після удару / Фото з фейсбуку СтратКом ЗСУ

Зауважте, що наразі ворог зосереджує основні сили на Луганщині – намагається захопити Сєвєродонецьк, знищуючи місто дощенту. Проте помста українських захисників миттєво наздоганяє окупантів.

Саме 21 травня ЗСУ знищили техніку з росіянами, які відповідальні за зруйнований Павлоградський міст та численні обстріли Сєвєродонецька.

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай підтвердив, що саме російські пропагандисти своїм відео допомогли скоригувати вогонь Збройним Силам України.

Перше документальне підтвердження знищення САУ "Тюльпан": дивіться відео

Росіяни намагаються захопити Сєвєродонецьк

22 травня голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що окупанти намагалися увірватися до Сєвєродонецька з 4 напрямків. Збройні Сили України потужно відбили атаку, ворог був змушений відступити.

Водночас за інтенсивними боями біля Сєвєродонецька стежать не лише в Україні, але й у світі. Розвідка Великої Британії з'ясувала, що саме туди росіяни перекидають всі можливі війська та техніку. Саме на цей напрямок, за даними розвідки, Росія перекинула бойові машини підтримки танків "Термінатор".

У розвідці Великої Британії зазначили, що присутність "Термінаторів" свідчить про те, що до цієї атаки причетне Центральне угруповання сил, яке є єдиним формуванням у Росії, яке використовує цю машину.

До теми Миттєва кара: ЗСУ знищили техніку окупантів, що зруйнувала міст і гатила по Сєвєродонецьку

Ситуація на Луганщині: останні новини

  • Сергій Гайдай повідомив, що Росія збирається кинути неймовірну кількість техніки та військ, аби захопити Луганську область. За інформацією місцевої влади, протягом півтори доби в напрямку Донбасу заїхало 2,5 тисячі одиниць важкої техніки.
  • Запеклі бої тривають на околицях Сєвєродонецька, саме місто обстрілюють безперервно – і вдень, і вночі.
  • Водночас ледь не повністю зруйнували окупанти Рубіжне. Вцілілих будівель у промисловому місті вже не залишилось, а багато будинків відновити неможливо. За словами Сергія Гайдая, Рубіжне фактично розділило долю Маріуполя.
  • Наразі на Луганщині через обстріли окупантів вигорають цілі вулиці, проте Збройні Сили України продовжують міцно тримати оборону і завдавати ворогу нищівних ударів.