Він пояснив, що протягом 7 років готував репортажі, вів випуски новин та намагався бути об'єктивним. Проте те, що відбувається зараз – вище його розуміння, написав Жарінов на своїй фейсбук-сторінці.

Цікаво Рейтинг Путіна обвалиться ще сильніше, – Яковина про голосування за поправки в РФ

За словами журналіста, поправки до конституції РФ – це історичний злочин. Він запевнив, що його шокувало те, що регіональні депутати нарівні з депутатами інших суб'єктів РФ їх схвалили.

"Після цього я зрозумів, що самоповага для тих, хто проголосував "за" – слово з іншої реальності. Зрозуміло, що депутати не повинні піклуватися про виборців (у цьому суть сьогоднішньої демократії), але свій інтерес, своє майбутнє продавати... Це мене просто вбиває", – наголосив ведучий.

Жарінов пояснив, що не може просто кивати зі словами: "Так, все вже вирішено", "Від нас нічого не залежить", "Це частина нашої роботи". Адже за всю кар'єру йому не доводилося піарити "відверто деструктивні дії влади", тож він не хоче робити цього і зараз.

"Бачу єдиний вихід, аби не брати участь в цьому божевіллі – звільнитися. Ну і зрозуміло, голосувати не піду", – підсумував журналіст та підкреслив, що все сказане – його особиста, суб'єктивна думка.

Що відомо про поправки до конституції РФ

  • 10 березня 2020 року Держдума РФ схвалила поправку до конституції РФ про скасування обмеження на кількість президентських термінів.
  • Пізніше Путін підписав указ про голосування з питання схвалення змін до конституції. Воно мало відбутися ще 22 квітня, але через пандемію COVID-19 дату довелося змінити.
  • На всеросійське голосування, яке почалося 25 червня та триватиме до 1 липня, винесено наступне питання: "Ви схвалюєте зміни до Конституції Російської Федерації?".
  • За даними екзитполів, за період з 25 по 28 червня поправки до конституції Росії підтримали вже 76% росіян.
  • Поправки дозволять Путіну переобиратися у 2024 році й залишатися при владі аж до 2036 року.