Очільник міністерства закордонних справ Великої Британії переконаний, що Росія повинна співпрацювати у межах розслідування. Про це Рааб заявив в ефірі ВВС.

Важливо Німецький депутат закликав Шредера піти з бізнесу в Росії на тлі отруєння Навального

На думку Рааба, потрібно провести розслідування за підтримки Організації з заборони хімічної зброї, в якому Росія повинна співпрацювати.

Британський міністр також підкреслив, що використання речовини групи "Новачок" не може вважатися внутрішньою справою країни.

Використання хімічної зброї в такому контексті – це чистої води гангстеризм, а у Росії є міжнародні зобов'язання не використовувати подібні речовини,
– додав він.

Цікаво Ураження організму може бути досить серйозним, – розробник "Новачка" про отруєння Навального

Що інші країни кажуть про отруєння Навального

  • Німеччина пригрозила Росії "Північним потоком-2" та закликала брати участь у розслідуванні отруєння Навального.
  • Швеція публічно засудила отруєння російського опозиціонера Олексія Навального та заявила, що Росія у такий спосіб намагалася закрити рота опозиції.
  • НАТО не сумнівається у висновку берлінських лікарів, що Навального отруїли "Новачком" саме на території Росії, а також вважає це жахливим замахом на життя Навального.
  • Загалом позиція України цілком конкретна – цей злочин не може залишитися безкарним і проти Росії треба ввести санкції.