Зокрема, двох керівників банди, що нелегально перевозила людей, позбавили волі на 27 і 20 років. Про це пише The Guardian.

До теми Вантажівка з 39 мертвими у Британії: поліція висловила офіційні звинувачення

Кого ще засудили

► 41-річного ірландця Ронана Гагса. Він керував компанією далекобійників та організовував підпільне перевезення мігрантів. Він сидітиме у в'язниці до 20 років. Ще у 2020 році його визнали винним за 39 пунктами, зокрема, про вбивство та змову.

► Його спільника, 43-річного механіка з Румунії Георге Ніка. Він допомагав з координацією перевезення мігрантів. Той отримав 27 років позбавлення волі.

► 26-річного водія Моріса Робінсона. Він забрав контейнер з мігрантами з порту Ессекса. За це отримав 13 років позбавлення волі.

► 24-річного водія вантажівки Іммона Гаррісона. Він підібрав мігрантів на півночі Франції та перевозив контейнер через Ла-Манш. Тепер отримав 18 років позбавлення волі.

Усі засуджені заявили, що не хотіли завдати мігрантам будь-якої шкоди. Втім, суд врахував, той факт, що вони займалися нелегальним перевезенням людей з метою фінансової вигоди. Наприклад, водій за перевезення отримав готівкою 25 тисяч фунтів стерлінгів. Це й стало обтяжувальною обставиною.

Вантажівка з 39 тілами поблизу Лондона: що відомо

  • В ніч на 23 жовтня у трейлері-рефрижераторі, припаркованому в промзоні в Ессексі, знайшли 39 трупів.
  • Причиною їхньої смерті стала задуха і перегрів у закритому просторі. Вони безнадійно намагалися відкрити контейнер, телефонували на екстрені номери у В'єтнамі та врешті написали прощання своїм рідним.
  • Серед померлих був 31 чоловік і вісім жінок, двом наймолодшим було лише 15 років, найстаршому – 44 роки.
  • Усі загиблі мали при собі підроблені китайські паспорти, однак були громадянами В'єтнаму.
  • Одразу з поліція Великобританії арештувала 25-річного водія вантажівки.
  • Усі загиблі намагалися незаконно потрапити до Європи, заплативши гроші за перевезення.