Пресслужба штабу ООС розповіла про загострення на Донбасі. Російські бойовики у вересні суттєво збільшили кількість порушень режиму тиші.

Зауважте В окупований Донецьк заїхала колона російської техніки: відео від очевидців

На обстріли противника військовослужбовці Об'єднаних сил дають адекватну відповідь. За даними нашої розвідки, втрати ворога склали 6 убитими і 12 пораненими,
– мовиться у повідомленні.

Ситуацію у зоні ООС контролюють українські захисники. У ЗСУ наголосили, що провокації з боку ворогів – це інструмент політичного тиску.

Українські воїни на них не реагують. Водночас вони повсякчас готуються до відбиття різних загроз, зокрема, й загрози повномасштабного вторгнення.

У штабі ООС наголосили, що високий рівень наших бойових спроможностей – це гарантія стримування агресора і безпеки України.

Обстріли 11 вересня

  • Від початку доби 11 вересня бойовики 10 разів порушували режим тиші.
  • Під ворожими обстрілами опинилися 6 населених пунктів.
  • На жаль, один український герой загинув. Окрім того, постраждали ще 10 військових.
  • Окупанти гатили зі заборонених мінськими домовленостями артилерійські системи, а також гатили з мінометів, гранатометів і стрілецької зброї.

Допис ООС:

Протягом останнього часу ми фіксуємо збільшення кількості та інтенсивності порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Росії.
Тільки від початку вересня ворог обстріляв наші позиції 59 разів, з них 19 із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. У їх наслідок один захисник України загинув, 13 отримали поранення, ще 8 бойові травмування.
Щиро співчуваю близьким і рідним загиблого.
На обстріли противника військовослужбовці Об'єднаних Сил дають адекватну відповідь. За даними нашої розвідки, втрати ворога склали 6 убитими і 12 пораненими.
Ситуація в районі проведення ООС залишається під нашим повним контролем.
Ворожі провокації є інструментом політичного тиску. Ми, як люди військові, на них не піддаємось. Натомість постійно готуємося до відбиття різних загроз, у тому числі й загрози повномасштабного вторгнення. Високий рівень наших бойових спроможностей поряд із готовністю суспільства до спротиву є гарантією стримування агресора і безпеки країни.
Восьмий рік поспіль ЗСУ протистоять ворогу, який вдається до порушень міжнародного порядку – інтервенції, анексії та окупації територій, підтримання тероризму й екстремізму, постійних гібридних атак. Російська Федерація, подібно до Аль-Каїди, ІДІЛ, Талібану, залишається джерелом небезпеки для всього цивілізованого світу.
Прикро, що сьогодні, у 20-ту річницю вшанування жертв терористичних нападів 11 вересня, Україна продовжує втрачати своїх захисників від рук терористів російських.