Російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський зауважив, що Україні не варто особливо хвилювався відносно результатів виборів в Туреччині. Про це він розповів 24 Каналу.

Важливо "Миротворець" та суворий правитель: що відомо про президента Туреччини Ердогана

Вже знаємо, як працювати з Ердоганом

Піонтковський наголосив, що це точно не доленосні вибори для України.

Якщо залишиться Ердоган, ми вже знаємо, як з ним працювати. Так, він проводить складні ігри із Москвою. Але в цілому він переважно позитивно впливає і має політичну позицію щодо тимчасово окупованого Криму та інших територій України,
– відзначив він.

Андрій Піонтковський припустив, як вибори в Туреччині вплинуть на Україну: дивіться відео

Російський публіцист додав, що Ердоган перший почав постачати Україні зброю – не варто про це забувати.

"Він складний партнер, але в цілому влаштовує Україну. Але якщо переможе інший кандидат – Кемаль Киличдароглу, для України навіть буде трошки краще. Він буде більш орієнтований на Захід, тому гірше не стане", – наголосив Андрій Піонтковський.

Більше про президентські вибори в Туреччині 14 травня

  • Напередодні виборів, як демонструють опитування, в першому турі обрати нового президента найімовірніше не вдасться, адже обидва основні кандидати – чинний президент Реджеп Ердоган та опозиціонер Кемаль Киличдароглу – не отримають понад 45%. Однак одна з соціологічних компаній спрогнозувала перемогу в першому турі Ердогану з 48,6%, а його конкурент Киличдароглу отримає 44,1%
  • Також Ердоган в очікуванні виборів провів масштабний мітинг в Анкарі. За деякими оцінками підтримати його прийшли декілька сотень тисяч людей. Чинний президент закликав своїх прихильників бути максимально активними.
  • Водночас лідер опозиції Кемаль Киличдароглу також провів мітинг в Ізмірі, де заявив, що сподівається здобути перемогу у першому турі виборів.