Спочатку місцевими мережами ширилася інформація про те, що над Шагонарською ТЕЦ здійнявся чорний дим. Пізніше повідомляли про те, що цьому передував вибух.

Читайте також "Можна по-різному називати": у ГУР прокоментували атаку на нафтобазу в Бєлгородській області

Кількість постраждалих різко зросла

Глава Туви Владислав Ховалиг у своєму телеграмі повідомив інформацію про те, що сталося. Він заявляв, що з'ясовують причини надзвичайної події на Шагонарській ТЕЦ. Також писав, що загиблих немає, але 10 людей постраждали та що їх госпіталізували.

Над Шагонарською ТЕЦ здіймався густий чорний дим: дивіться відео

На місці працюють оперативні служби, споруду оточили. Виїжджаю в Шагонар. Створюємо оперативний штаб. Куди увійдуть керівництво МНС, МВС, Росгвардії, регіонального Мінохорони, МінЖКГ, Мінтопенерго, Служби ГО та НС. Мобілізуємо аварійні бригади для усунення наслідків,
– зазначив він.

Згодом стало відомо, що кількість постраждалих зросла до 16. А станом на 6 ранку за Києвом російські ЗМІ пишуть, що вже 18 людей постраждали. Причому шестеро з них перебувають у важкому стані. Паралельно мережею шириться інформація і про 20 постраждалих, але перевірити її правдивість не вдається. Відомо, що у більшості отруєння чадним газом, а також опіки. Також пишуть, що ще можуть бути люди під завалами.

На Шагонарській ТЕЦ ліквідовують наслідки вибуху: дивіться відео

Як повідомив потім глава Туви, на місці продовжують працювати всі служби. Станом на 6 ранку за Києвом ведуться пошуки ще трьох співробітників Шагонарської ТЕЦ під завалами.

На Шагонарській ТЕЦ стався потужний вибух / Фото з місцевих телеграм-каналів

Пізніше представники місцевої влади пообіцяли, що у Шагонарі відновлять подачу тепла 6 березня.

Напередодні дрони атакували нафтобазу

  • 5 березня у Бєлгородській області прогриміли вибухи. Стало відомо, що дрони атакували нафтобазу, внаслідок чого спалахнула пожежа.
  • За наявною інформацією, під атаку потрапила нафтобаза у селі Довге Бєлгородської області. Інформацію про це підтвердили російські ЗМІ.
  • Губернатор регіону Гладков писав, що вибух прогримів у Губкінському міському окрузі. Він підтвердив, що пожежа спалахнула на інфраструктурному об'єкті.
  • На місце прильоту приїхали оперативні та аварійні служби, щоб виконувати свою роботу. Туди також скерували пожежний поїзд. Представники місцевої влади запевняли, що буцімто минулося без постраждалих.