Про це повідомив губернатор штату Ідальґо Омар Файад у Twitter.

Читайте також: Вибух у храмі УПЦ МП в Сумах: поліція встановила двох підозрюваних

Відомо, що міністр громадської безпеки Мексики Альфонсо Дуразо заявив, що пожежу наразі ліквідували, але рятувальниками потрібен час, щоб встановити остаточну кількість загиблих.

Кількість жертв, які наразі маємо після аварії у Тлахуелпане: 66 загиблих та 76 поранених, вони госпіталізовані до різних лікарень штату,
— додав губернатор.

До слова, трубопровід розташований біля нафтопереробного заводу державної нафтової компанії Petroleos Mexicanos (Pemex). Варто додати, що після вибиху компанія оприлюднила заяву, у якій йдеться, що причиною аварії могла стати спроба викрадення палива.

Раніше 24 канал повідомляв про те, що внаслідок вибуху на паливному трубопроводі у Мексиці в штаті Ідальго щонайменше 20 людей загинули і 60 отримали поранення.

Вибух і сильна пожежа сталися на місці нелегальної врізки в трубопровід в районі Тлауелільпана в момент, коли там перебували десятки людей, які займалися збором палива. Пізніше жахливу пожежу, яка захопила трубопровід пального Туспан – Тула після вибуху в мексиканському штаті Ідальго, загасили.