Через обстріли на території села загорілися будинки місцевих жителів. Про це повідомляють джерела 24 каналу.

До теми Заступника голови Чорнобаївської сільради звільнили з російського полону

Обстріли обірвали дроти

Чорнобаївка розташована у передмісті тимчасово окупованого Херсона. Через обстріли, крім займання місцевих будинків, є ще інші руйнування.

Зокрема, очевидці повідомляють про пошкодження газової труби та обірвані дроти. Інформацію про те, чи є травмовані, поки що уточнюють.

Також перед цим місцеві чули сильні вибухи навіть у Херсоні.

Вибухи в Херсоні та страшний сон росіян в Чорнобаївці

  • Останніми днями в тимчасово окупованому росіянами обласному центрі неспокійно. Звідти надходять повідомлення про вибухи, які місцеві чують вдень та вночі. Окупаційна влада при цьому не вважає за потрібне щось пояснювати. Людям просто кажуть не виходити з будинків.
  • Про Чорнобаївку ж чув майже кожен українець. На місцевому аеродромі російські загарбники постійно ставлять свої вертольоти та техніку. Але завдяки нашим Збройним Силам і їхній майстерності та постійно вибухає. Росіяни поновлюють запаси, які ЗСУ розбили вже 20 разів.
  • Легендарного селища бояться й самі російські загарбники. Чорнобаївка стала для них страшним сном, тому її вони намагаються оминати. У розмовах, які перехопила Служба безпеки України, росіяни називають село "чистилищем" для своєї живої сили та цвинтарем для згорілої понищеної техніки.
  • Чорнобаївка, перебуваючи в окупації, продовжує бути одним із символів боротьби України. У Чорнобаївській сільраді відмовилися співпрацювати із російськими загарбниками. Тому окупаційна влада ще 5 травня призначила "головою" адміністрації Чорнобаївської територіальної громади колаборанта Турульова Юрія Валерійовича.

Ви маєте побачити, як херсонці тримають в страху росіян: дивіться відео