Про це в розмові з 24 Каналом зазначив військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. Він припустив, що саме могло бути уражено.

Дивіться також Там навчали операторів БпЛА: у Донецьку під ударом опинився "Центр безпілотних систем"

"Бавовна" в Донецьку

За словами Романа Світана, російські окупанти розпочали третю хвилю наступальних дій на Авдіївському напрямку. І почали працювати з міських районів – Донецька, Макіївки, Ясинуватої.

"Відповідно там постійно йде рух сил, засобів, військ – це одна велика агломерація з трьох міст. Там розташовуються російські частини. Декілька десятків тисяч росіян в цих містах", – відзначив військовий експерт.

Роман Світан про вибухи в Донецьку: дивитись відео

Російські пропагандисти заявили про загиблих і поранених внаслідок влучання. Утім, не наголосили на їхній кількості.

"Ці цілі передаються нашими партизанами, системами розвідки і туди прилітають високоточні ракети, які виконують удари по місцях дислокації ворожої техніки чи живої сили противника. Це легальні військові об'єкти", – сказав Роман Світан.

Зазначимо, що українська сторона наразі не коментувала цей випадок.

Вибухи в Донецьку: останні новини

  • Спочатку російські пропагандисти заявили про роботу "пе-ве-о" 7 листопада. Але згодом стало відомо про влучання у двох районах. Місцеві показали фото у пабліках, як клуби диму здіймаються над містом.
  • В ніч на 1 листопада в Донецьку теж було неспокійно. Там пролунало декілька вибухів, внаслідок чого зникло світло.
  • Напередодні 31 жовтня в Донецьку зайнялися цистерни з пальним. Виникла масштабна пожежа. Російські пропагандисти заявили, що загоряння сталося після прильоту.