Про це в ефірі телемарафону заявив представник ГУР МО Андрій Юсов. Він наголосив, що на самому півострові окупанти не надто почуваються безпечно, передає 24 Канал.

До теми Дрони не допоможуть: військовий експерт назвав зброю, яка знищить Кримський міст

Що буде з Кримським мостом у майбутньому

Юсов зазначив, що про плани України щодо Кримського мосту вже є заяви військово-політичного керівництва нашої держави та військово-морських сил. Він наголосив, що ураження мостового переходу будуть.

Усе буде, і буде тоді, коли потрібно,
– сказав представник ГУР.

Він наголосив, що питання з російськими мостами можна сприймати як фетиш чи, умовно, побажання до нового року, адже це "логічне і природне бажання для багатьох людей". Водночас Юсов запевнив, що все станеться тоді, коли потрібно.

Водночас представник ГУР МО наголосив, що наразі також триває комплексна робота по деокупації наших територій. Цей процес здійснюється, безумовно, в Криму теж.

Наостанок Юсов підкреслив, що окупанти сьогодні справді не почуваються в безпеці на анексованому півострові. Ба більше, кількість техніки, логістичних центрів, запасів і сховищ боєкомплектів окупантів, за словами Юсова, буде тільки зростати, як і особового складу російської армії.

Чому Кримський міст досі повністю не зруйнували

  • Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук відповів, чому Кримський міст досі не зруйнували повністю. Він наголосив, що руйнування мостового переходу буде тоді, коли цього буде вимагати ситуація.
  • Плетенчук підкреслив, що на відміну від росіян наша держава не страждає символізмом. Тому у військових немає плану зруйнувати якийсь об'єкт до певного терміну.
  • Наостанок речник ВМС сказав, що окупанти всіма способами намагаються захистити свій Кримський міст. Водночас він наголосив, що прохід там достатній, щоб "туди прошмигнув наш маленький дрон".