Нині, 22 вересня, у Криму весь день лунають вибухи. Зокрема Україна влучила у штаб Чорноморського флоту Росії, тож окупанти здійняли істерику та вигадують байки про ATACMS.

Дивіться також Долетять до Кримського мосту і не лише: навіщо Україні ракети ATACMS і коли США можуть їх надати

Пропагандисти вже вигадують про пуски ATACMS

Цього ж дня стало відомо, що Джо Байден ухвалив рішення надати Україні ракети ATACMS. Про це він вже повідомив українського президента Володимира Зеленського.

Незадовго після того, як у ЗМІ з'явилася ця інформація, російські пропагандисти заявили, що Україна нібито здійснила запуски ATACMS з території аеродрому Кульбакине. Пізніше повідомлення було відредаговане, мовляв, "кому ріже очі, той може просто читати "ракети"".

Згодом окупанти пропагандисти оголосили про "відбій ракетної тривоги". Однак зауважили, що для них залишається загроза БпЛА.

Проте цікаво, куди ж таки випарувалась анонсована ракета.

Що передувало

  • В обід у Севастополі лунали вибухи – Україна завдала ракетного удару по Чорноморському флоту в центрі міста. Операція була успішною – будівля палала кілька годин.
  • Спершу в міноборони Росії заявили, що внаслідок прильоту загинув тільки один військовослужбовець, а згодом почали стверджувати, що він нібито не загинув, а "зник безвісти".
  • Водночас у телеграм-каналах вже ходять різні версії. Одні стверджують, що під час удару в будівлі могла відбуватися зустріч високопоставлених російських офіцерів. Інші заявили, що нібито загинув командувач Чорноморського флоту Росії, який перебував у своєму кабінеті. Однак наразі ця інформація потребує підтвердження.