ЗМІ повідомили про потужні вибухи в районі села Міжводне у Криму, яке розташоване на Тарханкутському півострові. Також гучно було й у селах Углове та Віліне Бахчисарайського району, передає 24 Канал.

Читайте також "Буде гучно в Одесі, буде гучно й у Криму", – Братчук про знищення "Сергія Котова"

Чули приблизно п'ять вибухів з інтервалом 10-15 хвилин,
– розповіли жителі Міжводного.

За повідомленнями ЗМІ, неподалік від Міжводного розташований 758 Центр матеріально-технічного забезпечення ЧФ. Саме там є один із складів боєпостачання і, ймовірно, досі зберігаються запаси високотоксичного топлива меланж АК-27, яке використовують для ЗРК С-200.

На додачу, у Вузькій бухті можуть стояти кораблі Чорноморського флоту Росії. 10 листопада 2023 року в результаті атаки українських морських дронів там були знищені два російські катери "Акула" та "Серна".

Врожайний день для Криму

  • У Керчі вночі 5 березня було чути звуки вибухів, а Керченський міст, що з'єднує півострів із Росією, було перекрито. Спецпідрозділ ГУР МО України Group 13 атакував патрульний корабель "Сергій Котов" Чорноморського флоту Росії.
  • В розвідці повідомили, що російський корабель зазнав пошкоджень корми, правого та лівого бортів. Удар було нанесено в районі Керченської протоки, яку контролюють російські окупанти. Відомо, що вартість потопленого російського корабля "Сергій Котов" становить близько 65 мільйонів доларів.
  • Представник Головного управління розвідки Андрій Юсов розповів, що внаслідок знищення російського судна є загиблі та поранені. Проте є ймовірність, що частина екіпажу могла евакуюватися, адже відомо про понад 10 карет швидкої допомоги, які на найближчій ділянці суходолу були викликані ворогом, що говорить про проведення евакуаційної операції.