Про це 24 Каналу розповів полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор, військовий експерт Роман Світан, звернувши увагу на звільнення "вишок Бойка". Ця спецоперація відкрила нові можливості для українських військових.

До теми У Криму гарячий сезон "бавовни": хронологія найгучніших вибухів

Що вдалося отримати на "вишках Бойка"

Як припустив Світан, найімовірніше, саме на "вишках Бойка" в окупантів була розміщені різні системи РЛС, які допомагали визначати цілі, що наближаються до півострова. Українські військові змогли це захопити.

Тоді ж вдалося краще вивчити берег Криму та завдати удари по двох комплексах С-400 та по інших засобах радіоелектронної розвідки. Загалом частина систем ППО окупантів в Криму точно вийшла з ладу.

До теми – дивіться розмову з Романом Світаном на ютубі 24 Каналу

Українські військові почали працювати саме по заходу Криму. Зараз там потужно вибивають військові об'єкти окупантів.

Ракетні комплекси та літаки змогли ближче підходити до Криму. Ймовірно, десь на 100 кілометрів. Далі це все піде на схід Криму. Будемо знищувати штаби, системи ППО, системи стеження та рухатися в бік Кримського мосту,
– зауважив Світан.

Вибухи в Криму: коротко

  • Упродовж вересня в тимчасово окупованому Криму було дуже гаряче. Там сталося багато вибухів на військових об'єктах росіян.
  • До прикладу, 23 вересня повідомляли про приліт поблизу 13-го судноремонтного заводу Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Саме там ремонтують військові кораблі окупантів.
  • 22 вересня взагалі вдалося поцілити у штаб Чорноморського флоту у Севастополі. Будівля серйозно пошкоджена. Паралельно місцеві чули звуки вибухів у Сімферопольському районі поблизу сіл Первомайське та Красногвардійське. А в самому Севастополі була оголошена повітряна тривога.