На цьому він зробив акцент під час телемарафону. Іван Федоров зауважив, що у Мелітополі упродовж минулої доби зафіксували три випадки, коли ворог зазнав втрат.

Читайте також росіяни навмисно розстріляли евакуаційну колону з цивільними у Василівці

Вчора у Мелітополі були три епіцентри втрат ворога

Іван Федоров вкотре нагадав про те, що 29 серпня о 17:00 у Мелітополі пролунали 4 потужні вибухи. Він підкреслив, що під час них постраждала одна, хоч і маленька, але надзвичайно важлива військова база російських загарбників. Він додав, що наразі очікуються деталі атаки. Водночас місцеві мешканці, запевнив мер Мелітополя, вже можуть підтвердити, що ця база на півночі міста функціонувати надалі не зможе.

Що стосується баз у Мелітополі, то їх 4 – 5. Основна їхня концентрація, додав Федоров, на виїзді у сторону Бердянська. Ворог базується на території заводу "Рефма", а також "Агат". Там перебуває велика кількість як техніки загарбників, так і особового складу.

Крім того, ще одну базу ворог облаштував у Новому Мелітополі, на території заводу "Тара". Кілька пунктів перебування техніки ворога зафіксували також на півдні міста.

Але не обходиться і без прикриття цивільними. Так, окупанти облаштувалися у кількох школах: №5, 13 та 16. На їхніх територіях окупанти розмістили свої казарми.

Тож ворог сьогодні прикривається нашими цивільними для розміщення свого особового складу,
– підкреслив Федоров.

Злетів у повітря склад з боєприпасами

За словами Федорова, вчора вдалося також підірвати ворожий склад боєприпасів. Він був розташований у селищі Михайлівка, що за 20 кілометрів від Мелітополя. Мер міста зауважив, що на місце вибуху приїхали й інші окупанти, що не надто позитивно вплинуло на їхнє життя. Мовляв, ворогів під час цього стало ще менше.

Вишенькою на торті, так би мовити, стала атака одного з улюблених закладів харчування окупантів. По ньому місцеві сили спротиву завдали удару ввечері 29 серпня. І, як повідомляють очевидці, на момент атаки всередині вороги саме вечеряли, а поруч зі спорудою перебували 5 – 6 автомобілів фсб росії. Як ми розповідали, мовиться про готель "Цитадель". А став популярний він тому, що його ворог буквально перетворив на бордель.

Можемо резюмувати, що вчорашній день був не лише одним з передостанніх влітку, а й точно одним із найспекотніших для окупантів у Мелітополі безпосередньо,
– наголосив Федоров.

І подібні історії очікуватимуть на ворога щоденно. А все тому, що ЗСУ не зупиняться, вибиваючи окупантів з рідної землі.

Варте уваги – Зеленський прокоментував ситуацію на Херсонщині: дивіться відео