Про це 24 Каналу розповів військовий експерт з Ізраїлю Давид Гендельман, зауваживши, що перенесення воєнних дій на територію ворога завжди є важливим. Навіть якщо це не вторгнення, а просто удари по військових об'єктах.

Дивіться також Найбільш недооцінене військо: чому Україна опустилася на 18 місце найсильніших армій світу

Потрібна велика кількість засобів ураження

Як наголосив Гендельман, звісно, було б добре, якби Україна отримала одночасно кілька сотень далекобійних ракет. Це вплинуло б на війну вже у найближчі тижні та місяці. Однак поки міжнародні партнери не дійшли до такого рішення.

Проблема в тому, що великої кількості такої зброї ніхто не обіцяє. Якби дали хоча б якісь засоби в певних кількостях, то це вже було б корисно для України. Це краще, ніж нічого,
– зазначив Гендельман.

Збільшення ударів по Росії вплине на ворога. Вони змушені адаптуватися та витрачати більшу кількість зусиль та ресурсів. Це створює для них додаткові проблеми.

До прикладу, удари по нафтогазових об'єктах є надзвичайно важливими. Такі підприємства мають велике значення для Росії. Це – корисні удари. Після таких ударів росіяни змушені посилювати свою ППО біля конкретних об'єктів та витрачати більше ресурсів. Але знову-таки все впирається у кількість. Чим більше таких засобів буде – тим більше буде ефективних ударів,
– підкреслив Гендельман.

Вибухи в Росії: коротко

  • В Росії загорілось одне з приватних бомбосховищ, яке розташоване в селі, де проживають працівники місцевого міноборони. Згідно з повідомленнями його власником є "людина із силовиків".
  • За даними джерел 24 Каналу, безпілотники СБУ успішно вдарили по нафтопереробному заводі в російському місті Туапсе. Там вдалося пошкодити установку первинної обробки нафтопродуктів.
  • Також сталася пожежа у виробничому цеху в селі Єлове Красноярського краю. Дим бачили у сусідніх населених пунктах.