В Офісі Президента наголосили, що Україна веде оборонну війну. Проте речник Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що не вірить цьому, повідомляє 24 Канал.

До теми Ми ведемо оборонну війну, – у Зеленського прокоментували "бавовну" на території Росії

Кремль не вірить, що Україна не б'є по Росії

Речник Кремля прокоментував заяву радника голови ОП Михайла Подоляка про те, що Київ не б'є по російській території.

Ми йому не віримо,
– заявив Пєсков.

Нагадаємо, що радник очільника Офісу Президента наголосив, що Україна не завдає ударів по території Росії.

"Україна веде оборонну війну з метою деокупації всіх своїх територій. Це аксіома", – зауважив Подоляк.

За його словами, в Росії наростають процеси паніки й розпаду, проявом яких є збільшення внутрішніх атак невстановлених літальних об'єктів на об'єкти інфраструктури.

У Міністерстві оборони Росії звинуватили Україну в атаці на об'єкти цивільної інфраструктури після того, як 28 лютого в п'яти регіонах країни-агресорки повідомили про атаки дронів.

Окрім атаки безпілотників на нафтобазу Туапсе, ворожі ЗМІ повідомляли про вибухи на аеродромі у Єйську. Згодом у Кремлі почали запевняти, що це насправді були "навчання", проте місцеві цьому не вірили.

Військовий експерт та керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко зазначив, повітряний простір ворожої держави став дуже вразливим, що не може не тішити.

Цікаво Роз**іть ви вже той ***ний Київ, – у Росії істерика після дня масової "бавовни"

Світ пам'ятає російську брехню

  • Нещодавно у Радбезі ООН нагадали Кремлю про його підлу брехню щодо заяв про те, що великого вторгнення в Україну не буде. Це зробила постійна представниця Великої Британії Барбара Вудворд.
  • Також про це згадав постпред Франції при ООН Ніколя де Рів'єр. За його словами, міжнародна місія ОБСЄ протягом 8 років здійснювала щоденний моніторинг ситуації в Україні. Її звіти свідчать про те, що всі звинувачення, які сьогодні лунають з боку Росії на адресу Києва, є фальшивими.
  • Глава Європейської Ради Шарль Мішель вже навіть заявив про необхідність розробити механізм припинення членства Росії у Раді Безпеки ООН, оскільки країна-агресорка порушує міжнародне право.