Важливе звернення до українців Притула записав разом з активістом та волонтером Сергієм Стерненком. Ба більше, вони показали кадри запуску "невідомих дронів".

До теми Ну скільки можна, – Притула емоційно дорікнув тим, хто знімає роботу ППО

"Ніякого відношення не маємо"

Волонтери опублікували кадри, на яких "невідомі особи" запускають безпілотники. Притула підкреслив, що "ніякого відношення" до цього не мають.

"Пам'ятаєте наш великий збір коштів "На помсту"? Дрони-камікадзе UAV з дальністю польоту до 1 000 км. Що ж… Ми не можемо ні підтвердити, ні спростувати, але останнім часом на деяких російських нафтобазах було нелегко", – написав Притула у твіттері.

Окрім того, Притула у зверненні декілька разів підкреслив, що "ніякого відношення" до "бавовни" у Росії не має ані він, ані українці, які донатили на дрони помсти. Також волонтер подарував Стерненку гілочку бавовни, натякаючи, що вона буде частіше "заходити у гості" до окупантів.

Притула та Стерненко звернулися до українців: дивіться відео

Після публікації відео Стерненко також зробив гучну заяву.

Будемо бомбити Росію кожен день,
– заінтригував волонтер.

Активіст розповів, що не всі вибухи у Росії також потрапляють у медіа. Також не про всі інциденти волонтери можуть розповісти зараз, проте Стерненко заявив, що відзвітує повністю після перемоги.

Збір "На помсту": що відомо

  • Минулого року 10 жовтня відбувся наймасованіший на той час ракетний обстріл. Після нього Притула й Стерненко оголосили збір "На помсту". Розлючені українці за добу зібрали 352 мільйони гривень (9,6 мільйона доларів США).
  • Загалом, благодійний фонд закупив 142 дрони трьох типів з рідною дальністю польоту і корисним навантаженням. З зібраних коштів також придбали ще БпЛА на потреби артилеристів ЗСУ.
  • Сергій Притула раніше вже публікував кадри роботи дронів, на які донатили українці. Зокрема, один з БпЛА влучив у зенітно-ракетний комплекс Тор М-2. Як наслідок – техніку виведено з ладу, а двоє окупантів загинули.