Значно успішніше на морально-психологічний стан всередині Росії вплинула "бавовна" у районі Рубльовки. Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

Читайте також Під Москвою пролунали вибухи: окупанти бідкаються про дрон

Атака на Рубльовку росіянам більше подобається

Геннадій Гудков зазначив, що об'єкти Путіна дуже добре захищені системою протиповітряної оборони. Тому новина про дрони неподалік Геленджика поки не викликають у росіян великого ефекту.

На мою думку, коли дрони стали падати на дачі або поруч з дачами на Рубльовці, це був найбільш потужний морально-психологічний ефект. У мене склалось враження, що це все було радісно прийнято більшою частиною російського населення,
– сказав він.

Резиденції Путіна дуже добре укріплені, мають системи бомбосховищ, підземних ходів. Тому новини про дрони викликають у росіян певні негативні відчуття, але це не паніка, переконаний російський опозиціонер.

Дрони неподалік резиденції Путіна у Геленджику

  • Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв заявив, що вночі проти 27 травня уламки безпілотників впали у двох населених пунктах неподалік Геленджика. За його словами, нібито "українські безпілотники" спробували атакувати цивільні об'єкти на території Геленджика. Усі дрони буцімто "збила" ППО.
  • Він доповів, що у селі Криниця уламки одного з апаратів пошкодили недобудований будинок. У хуторі Джанхот безпілотник упав на дерева, пожежу загасили. За попередніми даними, постраждалих немає.
  • Відомо, що у селі Криниця, де нібито впали уламки дрона, розміщені нові виноградники Путіна. Вони розташовані в протилежному від палацу боці, всього за 9 кілометрів. Називаються вони виноробне подвір'я "Старий Прованс".
  • А неподалік хутора Джанхот розміщений маєток і палац, збудовані, за даними розслідувань, також для Путіна.