Вибух був далекий і не надто сильний. Про це повідомляє Суспільне.

Дивіться також У Курську гучно: пролунав сильний вибух

Що відомо

За інформацією ЗМІ, у Севастополі 27 лютого о 14:42 місцеві розповіли, що чули далекий вибух від якого затремтіло скло у вікнах.

Наразі обставини вибуху невідомі. Місцева влада також ніяк не прокоментувала інцидент.

Також відомо, що вранці 27 лютого у Севастополі вже звучали вибухи. Так званий губернатор міста Міхаіл Развожаєв повідомив, що це нібито Чорноморський флот Росії проводив тренування з протипідводно-диверсійного забезпечення.

Вибухи у Криму: останні новини

  • 26 лютого окупантам також було неспокійно у Севастополі. Увечері цього дня почала з'являтися інформація, що у місті чути гучні вибухи. Відомо, що було 5 – 6 вибухів, втім точної інформації про причини вибуху не було. Развожаєв повідомив, що тоді буцімто також проводилися профілактичні заходи для боротьби з підводними диверсійними силами та засобами.
  • Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що успішні операції ЗСУ та ГУР у Криму стали можливими завдяки місцевому населенню. За його словами, вони не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відстежувати всю оперативну обстановку на півострові та якнайшвидше передавати цю інформацію українським захисникам.