Пропагандисти Кремля знову публічно осоромилися. Це сталося під час етеру на російських телеканалах, передає 24 Канал.

Читайте також Демілітаризація Бєлгородщини йде за планом: у Шебекіно знову вибухи та пожежа

Що сказали запрошені "експерти"

Під час обговорення російсько-української війни один з пропагандистів не зміг правильно вимовити назву міста Шебекіно Бєлгородської області. Він почав говорити про ситуацію під Бєлгородом та раптом сказав про "інтенсивні обстріли Шемякіно".

Інший "експерт" спробував його тактично виправити. Але він теж помилився й сказав "Шмєкіно". Гість із ним погодився й тим самим довів, що він гадки не має, про що сам же розповідає.

Пропагандисти Кремля не можуть вимовити назву міста Шебекіно: відео

Інші конфузи російської пропаганди

  • Сама Ольга Скабєєва не так давно теж вчергове осоромилася. Прокремлівська ведуча спочатку сильно обурилася через те, що західні країни "порушують домовленості" та допомагають Україні у війні, яку Росія сама ж почала. А потім вона втратила рівновагу та почала сама собі емоційно суперечити.
  • Нещодавно один з найбільших телевізійних каналів Кремля заборонив інтернет-користувачам залишати коментарі про Шебекіно у своєму пабліку. Однак це не спрацювало. Натомість ще більше людей зацікавилися новинами та почали ламати фільтр.
  • У травні російський пропагандист Сергій Карнаухов запропонував створити у Бєлгородській області буферну зону. Кремлівський посіпака навіть придумав, як при цьому "зберегти обличчя" Володимиру Путіну та Росії.