Гончарук висловив співчуття родинам загиблих військових, про це написав на своїй твітер-сторінці.

Основне: Вибухи боєприпасів у Балаклії, є загиблі: фото, відео

Він зазначив, що "всім пораненим в результаті події надається невідкладна медична допомога".

За фактами цієї трагедії в Балаклії доручаю терміново почати перевірку. Місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури в Балаклії нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці,
– наголосив прем'єр.

Чому в Балаклії знову вибухи?

Там 15 листопада знову вибухали боєприпаси у районі військового складу в Балаклії. Загинули двоє військових, ще четверо отримали поранення. У мережі також публікували відео, на якому видно, що з боку складу валить густий дим, і вибухають снаряди.

У Міноборони пояснили, що на арсеналі проводили планове знищення залишків боєприпасів та їхніх елементів у спеціально обладнаному для цього місці – котловані. Ці боєприпаси не можна було транспортувати. Саме через утилізацію пролунало близько 20 вибухів.

Що відомо про попередні вибухи в Балаклії?

Вперше потужний вибух на військовій базі в Балаклії прогримів у ніч на 23 березня 2017 року. Саме в цьому місті розташований найбільший в Україні склад боєприпасів. Вибух був настільки потужний, що його відчули в навколишніх містах і селах, а вогонь було видно за десятки кілометрів від міста. Тоді, за офіційними даними, загинули 2 людини, 4 зазнали поранень, було пошкоджено 265 будівель.

Вдруге вибухи прогриміли 3 травня 2018 року, а ще спалахнула пожежа. Це сталося поблизу військової частини А 1352 біля Балаклії. За даними військових, тоді загорілася суха трава, через що і почали детонувати поодинокі боєприпаси на площі близько 35 гектарів. Згодом пожежу вдалося локалізувати, а в ЗСУ повідомили, що вибухи припинилися.