Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив нардеп від "Народного фронту" Юрій Береза.

"Сватово, Балаклія, Богданівка. Це символи халатності, саботажу та зради, до яких вчора долучилася ще й Калинівка. Але просто вчергове констатувати цей факт – замало. Повинні сісти генерали", – зазначив нардеп.

Читайте також: За вибухи на складах у Калинівці відповідальність має понести Муженко, – Геращенко

За протипожежну безпеку в ЗСУ відповідає начальник Генерального штабу України. Вибухи в Калинівці – це відставка Муженка. І це, як мінімум. Місце Начальника Генштабу повинен зайняти молодий, відповідальний офіцер,
– наголосив Береза.

Він додав, що після таких змін потрібно відкрити кримінальні справи проти "генералів Генштабу, що відповідають за збереження боєприпасів".

Окрім того, на думку Берези, повинні також відбутися негайне зібрання Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, та підготовка пропозицій для РНБО щодо посилення заходів безпеки в зоні відповідальності ЗСУ.

Нагадаємо, ввечері 26 вересня почалися вибухи боєприпасів поблизу Калинівки на території арсеналу Міноборони України, що за 23 кілометри від Вінниці. За фактом вибухів на артскладах у Калинівці прокуратура почала провадження за статтею 113 "Диверсія".