Про це політик написав у себе в Facebook.

Те, що сталося вчора на складах боєприпасів в Калинівці – це військова катастрофа, відповідальність за яку повинен понести не "фунт" і не "стрілочник", а Глава Генерального Штабу ЗСУ Віктор Муженко та його заступник, який відповідає за збереження військових складів,
– написав Антон Геращенко.

Читайте також: Так виглядає пекло: фотограф показав вражаючий репортаж з Калинівки

На його думку, місце Віктора Муженка на посаді начальника Генштабу має зайняти "молодий офіцер, який має розпочати процес реформи ЗСУ".

При цьому Антон Геращенко заявив, що буде ініціювати на найближчому засіданні Комітету з питань національної безпеки і оборони ВРУ розгляду звернення до Президента Порошенка, як Головнокомандувача, з пропозицією відправити у відставку Голову Генерального штабу Віктора Муженко та його заступника, відповідального за збереження і безпеку військових складів.

"Якщо Верховний головнокомандувач продовжить робити вигляд що нічого не відбувається після вибухів складів в Сватово, Балаклії та Калинівці, і не робити кадрових висновків на самому верху, то це злочинно по відношенню до безпеки нашої країни", – зазначив Антон Геращенко.

Читайте також: Взрыв в Калиновке – вы думаете, что в ВСУ все идиоты?

Окрім того, депутат хоче провести перевірки на решті військових складів в Україні, а також заслухати звіт про використання 300 мільйонів гривень, які виділили з держбюджету на забезпечення безпеки і збереження військових складів.

Читайте також: Вибухи в Калинівці: експерт звинуватив високопосадовців у зраді

Нагадаємо, ввечері 26 вересня почалися вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу Калинівки, що за лічені кілометри від Вінниці. За фактом вибухів на артскладах у Калинівці прокуратура почала провадження за статтею 113 "Диверсія". Внаслідок вибухів постраждало 2 особи.

До ліквідації наслідків вибухів в Калинівці залучено 2,5 тисяч осіб та авіацію.

Повітряний простір над Калинівкою в радіусі 50 кілометрів закрили. Також змінено графік руху 47 потягів.