Про це 24 каналу розповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він також зазначив, що ми зараз захищаємо Європу і вони знають про це.

Читайте також Забута земля: які наслідки матиме визнання Росії країною-спонсоркою тероризму

За словами Данілова, чергові мляві заяви, що вони щось засуджують чи їм щось не подобається – вже виходять за певні межі.

Олексій Данілов про перемовини із Росією: дивіться відео

Олексій Данілов

секретар РНБО

Я вважаю, що Європа спільно із усім демократичним світом має діяти більш практично, стосовно Росії. Вони вимагають від нас перемовин, вимагають здачі наших державних інтересів, розуміючи, що ми не можемо піти цим шляхом, від слова зовсім.

"Не ми починали цю війну. Для того, щоб Путін її закінчив, треба зробити дуже просту річ – він має забратися разом з усім свої мотлохом з нашої держави, вийти на кордони 1991 року – після цього ми можемо почати з ним ті чи інші перемовини", – резюмує секретар РНБО України.

Західні партнери допомагають, а росіяни тиснуть

Данілов каже, що та ситуація, яка була у лютому/березні – змінилася. Вона кардинально змінилася, ми на сьогодні отримуємо величезну допомогу від наших партнерів, за це їм велика подяка.

Ми будемо виборювати, як свою свободу, так і свободу Європи. Ми на це приречені – така у нас доля. Мусимо зробити так, щоб наші діти та онуки врешті не воювали з Росією, мусимо поставити крапку,
– каже Олексій Данілов.

А щодо ставлення інших країн, то секретар РНБО наголосив – ставлення багатьох країн ми змінили, своїми діями та поведінкою.

Коли Україна погодиться на перемовини

На превеликий жаль, росіяни не є цивілізованою країною – це країна колоній, яка свого часу поневолила багато народів і забрала у них мову і культуру.

"Питання нашої перемоги і якою вона буде – питання часу, зараз Росія зусібіч намагається вийти з нами на переговори, щоб взяти паузу, аби зібратися знову," – переконаний Данілов.

Ми не маємо йти на це, аж поки не звільнимо нашу землю.

Росія намагається змусити Україну до переговорів – силою ракетних ударів

  • Російські окупанти атакували Україну близько 70 ракетами та дронами. Лише українську столицю ворог атакував 31 ракетою. Ворог знеструмив АЕС, ТЕС та ГЕС. На жаль, є загиблі та постраждалі.
  • Валерій Залужний наголосив, що росіяни не можуть здолати ЗСУ, тому воюють з мирними громадянами,
    теплоелектростанціями, лікувальними закладами і навіть немовлятами.
  • Андрій Нєбитов – начальник Головного управління Нацполіції Київщини – заявив, що внаслідок обстрілу Київської області загинули 6 людей. Окрім того, понад 35 людей постраждали.
  • Володимир Зеленський ініціював термінове засідання Радбезу ООН через російську масовану ракетну атаку.
  • В Укренерго розповіли, що цього разу процес відновлення світла займає довше часу. Усе тому, що ціллю атаки 24 листопада були переважно об'єкти генерації й це спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові.
  • Українців закликають не ігнорувати повітряну тривогу й ходити в укриття цивільного захисту щоразу, коли сповіщають про загрозу. Перебувати там потрібно, аж доки не сповістять про відбій тривоги. Це рятує життя.