Між Україною та Росією у четвер, 3 листопада, відбувся черговий обмін військовополоненими за формулою "107 на 107". Вдалося звільнити 6 офіцерів, 101 рядового та сержанта.

До теми Кількість російських полонених збільшилась, – у розвідці натякнули на нові обміни

Серед звільнених полонених – "азовці"

Додому повернулися воїни зі Збройних, Військово-морських Сил, Територіальної оборони, спецслужби транспорту, Національної поліції, а також прикордонники і нацгвардійці, серед яких "азовці".

74 українських бійці захищали "Азовсталь". Деякі добровольці летіли вертольотом у Маріуполь захищати місто.

Українські військові повернулися з полону: дивіться відео

За словами Єрмака, додому повернули багатьох поранених у боях. Зокрема, вдалося обміняти тяжкопоранених та лежачих з Маріуполя, із "Азовсталі", хлопців з осколковими пораненнями рук та ніг, вогнепальними пораненнями різних частин тіла.

Як зазначив керівник ОП, серед звільнених є люди з ампутованими кінцівками та опіками, які не відчувають частину обличчя, з інфікованими ранами. Також є поранений боєць внаслідок вибуху в Оленівській колонії.

Україна повертає додому своїх героїв

  • 29 жовтня Україна повернула додому 52 своїх героїв. Наймолодшому – 19 років. Далі героїв чекає медична допомога та реабілітація, а також – довгоочікуване повернення додому.
  • Цього ж дня президент Володимир Зеленський розповів, що під час обміну додому повернулись 50 наших оборонців і двоє цивільних. Серед них – бійці Нацгвардії, Військово-Морських сил, прикордонники, тероборонці.
  • Серед звільнених були 14 морських піхотинців, що служать в Миколаївській окремій бригаді. Їх зустріли Герой України Євген Бова та майор Олексій Булахов. Бова наголосив, що за кожен обмін відбувається внаслідок титанічних зусиль перемовників. Не варто про це забувати.

До теми – Україна звільнила декілька десятків азовців з полону: дивіться відео